Bowling gamle.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 A 24758 Adrian Kindervaag 90069195
adrian.kindervaag@hotmail.com
2011-08-18
2011-09-05
2019-05-31
2 G 27076 Ann Marion Jansen Amdal 48600522
Evy-Ann.Jansen@hotmail.com
2018-10-10
2018-10-20
2020-05-31
3 B 24934 Stein Bergo 93428221
Stein.bergo@lyse.net
2010-02-04
2010-02-04
2019-05-31
4 F 26918 Mathilde Bergsnov 90967166
siri@bergsnov.no
2017-12-14
2017-12-14
2020-05-31
5 B 24895 Jon Helgi Bragason 95339739
jon@metrobowling.no
2009-12-23
2009-12-23
2012-05-31
6 B 25469 Casper Brochmann 45039389
cbrochmann@gmail.com
2018-06-04
2018-06-04
2019-05-31
7 D 26821 Benjamin Bruntland 91565854
per.terje.bruntland@lyse.net
2017-06-09
2017-06-09
2020-05-31
8 C 3321 Rolf Gunnar Bøe 90969700
rolf.gunnar.boe@bowling.no
2016-10-27
2016-10-27
0000-00-00
9 E 24879 Christer Egeli 93687863
cee@lyse.net
2009-12-01
2009-12-01
2015-05-31
10 C 13267 Elisabeth E. Egeli 90797443
lizzie@lyse.net
2002-06-26
2002-06-26
2020-05-31
11 C 13130 Frode Egeli 98233067
progrock@lyse.net
2017-07-10
2019-06-30
2020-05-31
12 D 26564 Axel Eike Ekanger 92478891
sirieike@hotmail.com
2016-02-25
2016-02-25
2020-05-31
13 G 26667 Rado Hausken 93072277
chausken@outlook.com
2016-09-23
2016-09-23
2020-05-31
14 D 26572 Flemming Andre Seglen Henriksen 92018777
Monica.seglen@hurtigruta.no
2016-04-06
2016-04-06
2020-05-31
15 C 26478 Christian Hinna 91892984
chrhinna@gmail.com
2015-09-24
2015-09-24
2020-05-31
16 C 25986 Joachim Hinna 91892984
christian.hinna@bakerhughes.com
2013-09-16
2013-09-16
2020-05-31
17 A 13119 Morten Hinna 48003980
mortenhinna@gmail.com
2012-08-06
2012-08-06
2020-05-31
18 B 24215 Thomas Økland Hinna 98113225
hinnathomas@gmail.com
2015-06-12
2015-06-12
2019-05-31
19 B 3327 Helge Jakobsen 90530341
helge@sk-design.no
2017-02-07
2017-02-07
2019-05-31
20 B 3334 Liv Marie Jakobsen 46886488
liv.marie.jakobsen@eninorge.com
2017-02-07
2017-02-07
2019-05-31
21 D 26907 Thomas Klemetsen Jakobsen 99338966
helge@sk-design.no
2017-11-23
2017-11-23
2018-05-31
22 C 13052 Bjørn Johansen 95144850
beinarjo@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
23 D 3331 Per Johansen 98826600
johansen.per8@gmail.com
2002-05-29
2002-05-29
2019-05-31
24 G 26666 Andreas Karlsen 48211551
kenneth@dekkspesialost1.no
2016-09-23
2016-09-23
2020-05-31
25 B 3291 Per Reidar Karlsen 93039877
per.reidar.karlsen@lyse.net
2007-05-31
2007-05-31
2019-05-31
26 B 24881 Sindre Eike Karlsen 95441211
sindreeikekake@hotmail.com
2009-12-01
2009-12-01
2020-05-31
27 C 3366 Torfinn Karlsen 41328024
toffo.karl@lyse.net
2002-05-29
2002-05-29
2020-05-31
28 D 26122 Emilie Kindervaag 92653222
jrk@robin.no
2014-01-21
2014-01-21
2020-05-31
29 C 24756 John Fredrik Kindervaag 94878794
johnfredrik98@hotmail.com
2011-08-18
2011-09-04
2017-05-31
30 B 3387 John Reidar Kindervaag 92663222
john.reidar.kindervaag@halvorsenoffshore.no
2012-09-07
2012-09-07
2019-05-31
31 D 13678 Ivar Kinne 93890284
ivar.kinne@lyse.net
2019-07-16
2019-07-16
2010-05-31
32 Anne Cathrine Larsen 90182395
catlar@randabergskolen.no
2019-03-26

33 C 25513 Martin Larsen 90182395
catlar@randabergskolen.no
2011-11-10
2011-11-10
2020-05-31
34 D 26207 Rebecca Larsen 90182395
catlar@randabergskolen.no
2014-05-24
2014-05-24
2020-05-31
35 D 26124 Christian Leivestad 95949738
2014-01-21
2014-01-21
2020-05-31
36 B 3388 Olav Leivestad 95949738
olale@statoil.com
2013-09-04
2013-09-04
2020-05-31
37 E 26123 Olav Andre Leivestad 95949738
2014-01-21
2014-01-21
2020-05-31
38 F 27132 Dicte Skov Lindvang 47509580
anne.kristine.lindvang@gmail.com
2019-01-01
2019-01-24
2020-05-31
39 G 26630 Leander Lund 90642397
jane.lund@lyse.net
2016-08-11
2016-08-11
2020-05-31
40 B 3279 Øyvind Lund 92842501
livlund@lyse.net
2002-05-29
2002-05-29
2020-05-31
41 A 14599 Bjarte Lygre 97610150
bj-lygre@online.no
2019-06-02
2019-06-02
2020-05-31
42 A 24019 Ronny E. Lygre 95280441
ronnylygre@gmail.com
2018-06-04
2018-06-04
2019-05-31
43 C 24893 Sindri Mar Magnusson 45290885
sindri194@hotmail.com
2015-08-29
2015-08-29
2019-05-31
44 G 26668 Jesper Hana Merenyi 92259605
lissimail@yahoo.no
2016-09-23
2016-09-23
2020-05-31
45 D 26594 Knut Morken 95201504
morkenknut@yahoo.no
2016-06-01
2016-06-01
2020-05-31
46 E 20609 Anja Talgø Olsen 48002900
anja.t.olsen@hotmail.no
2019-03-26
2016-12-16
2017-05-31
47 C 13853 Eivind Olsen 99101804
eivind.ols1@gmail.com
2018-06-06
2018-06-06
2019-05-31
48 B 25417 Sondre Talgø Olsen 48002900
anja.t.olsen@hotmail.no
2017-07-31
2017-07-31
2020-05-31
49 C 25506 Thomas Talgø Olsen 45864970
eivind.ols1@gmail.com
2018-01-10
2018-01-10
2020-05-31
50 D 27157 Jens Opsal 48075267
jens.opsal@gmail.com
2019-03-25
2019-03-25
51 E 24878 Terje Osaland 41353545
terjeosaland@epost.no
2009-12-01
2009-12-01
2012-05-31
52 A 25209 Georg Skryten 97402758
skrytengeorg@gmail.com
2016-06-10
2016-06-10
2020-05-31
53 D 3293 Nina Torgersen 90169122
ntorgers@online.no
2008-06-01
2008-06-01
2020-05-31
54 F 26692 Sikke Alette Wiig 46636387
tone.iren.oestebo@lyse,net
2016-11-17
2016-11-17
2020-05-31
55 A 13803 John Aarre 41270806
john.aarre@lyse.net
2016-05-10
2016-06-03
2020-05-31