Bowling gamle.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 A 24758 Adrian Kindervaag 90069195
adrian.kindervaag@hotmail.com
2011-08-18
2011-09-05
2021-05-31
2 B 24934 Stein Bergo 93428221
Stein.bergo@lyse.net
2010-02-04
2010-02-04
2020-05-31
3 C 3321 Rolf Gunnar Bøe 90969700
rolf.gunnar.boe@bowling.no
2016-10-27
2016-10-27
0000-00-00
4 D 13267 Elisabeth E. Egeli 90797443
lizzie@lyse.net
2002-06-26
2002-06-26
2021-05-31
5 C 13130 Frode Egeli 98233067
progrock@lyse.net
2017-07-10
2017-07-10
2021-05-31
6 D 26564 Axel Eike Ekanger 92478891
sirieike@hotmail.com
2016-02-25
2016-02-25
2021-05-31
7 C 25247 Ådne Ekrheim 95406086
aadne.ekrheim@lyse.net
2020-01-29
2020-02-03
2021-05-31
8 D 26572 Flemming Andre Seglen Henriksen 99100099
flemming@shiftmarine.no
2016-04-06
2016-04-06
2021-05-31
9 C 26478 Christian Hinna 91892984
chrhinna@gmail.com
2015-09-24
2015-09-24
2021-05-31
10 B 13119 Morten Hinna 48003980
mortenhinna@gmail.com
2012-08-06
2012-08-06
2021-05-31
11 B 24215 Thomas Økland Hinna 98113225
hinnathomas@gmail.com
2015-06-12
2015-06-12
2021-05-31
12 B 3327 Helge Jakobsen 90530341
helge@sk-design.no
2017-02-07
2017-02-07
2021-05-31
13 C 3334 Liv Marie Jakobsen 46886488
liv.marie.jakobsen@eninorge.com
2017-02-07
2017-02-07
2020-05-31
14 B 25019 Stian Jenssen 92823751
stianjenssen90@gmail.com
2020-07-30
2020-07-30
2021-05-31
15 D 13052 Bjørn Johansen 95144850
beinarjo@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2021-05-31
16 B 3291 Per Reidar Karlsen 93039877
per.reidar.karlsen@lyse.net
2007-05-31
2007-05-31
2021-05-31
17 A 24881 Sindre Eike Karlsen 95441211
sindreeikekake@hotmail.com
2009-12-01
2009-12-01
2021-05-31
18 C 3366 Torfinn Karlsen 41328024
toffo.karl@lyse.net
2002-05-29
2002-05-29
2021-05-31
19 D 26122 Emilie Kindervaag 92653222
jrk@robin.no
2014-01-21
2014-01-21
2021-05-31
20 B 3387 John Reidar Kindervaag 92663222
john.reidar.kindervaag@halvorsenoffshore.no
2012-09-07
2012-09-07
2021-05-31
21 C 13678 Ivar Kinne 93890284
ivar.kinne@lyse.net
2019-07-16
2019-07-16
2021-05-31
22 Anne Cathrine Larsen 90182395
catlar@randabergskolen.no
2019-03-26

23 C 25513 Martin Larsen 90182395
catlar@randabergskolen.no
2011-11-10
2011-11-10
2021-05-31
24 D 26207 Rebecca Larsen 90182395
catlar@randabergskolen.no
2014-05-24
2014-05-24
2021-05-31
25 B 3388 Olav Leivestad 95949738
olale@statoil.com
2013-09-04
2013-09-04
2021-05-31
26 B 3279 Øyvind Lund 92842501
livlund@lyse.net
2002-05-29
2002-05-29
2021-05-31
27 B 14599 Bjarte Lygre 97610150
bj-lygre@online.no
2019-06-02
2019-06-02
2021-05-31
28 A 24019 Ronny E. Lygre 95280441
ronnylygre@gmail.com
2018-06-04
2018-06-04
2021-05-31
29 G 27285 Simon Midteng 99030013
isab@equinor.com
2019-09-02
2019-11-06
2021-05-31
30 E 26594 Knut Morken 95201504
morkenknut@yahoo.no
2016-06-01
2016-06-01
2021-05-31
31 B 25506 Thomas Talgø Olsen 45864970
eivind.ols1@gmail.com
2018-01-10
2018-01-10
2021-05-31
32 C 27157 Jens Opsal 48075267
jens.opsal@gmail.com
2019-03-25
2019-03-25
2021-05-31
33 A 25209 Georg Skryten 97402758
skrytengeorg@gmail.com
2016-06-10
2016-06-10
2021-05-31
34 F 27284 Theo Vigane Storhaug 99239353
kristin.storhaug@skole.rogfk.no
2019-09-02
2019-11-06
2021-05-31
35 D 3293 Nina Torgersen 90169122
ntorgers@online.no
2008-06-01
2008-06-01
2021-05-31
36 B 3517 Geir Owe Wærsland 91870503
2020-05-27
2020-05-27
2021-05-31
37 A 13803 John Aarre 41270806
john.aarre@lyse.net
2016-05-10
2016-06-03
2021-05-31